Ei tainnu olla etupinjoni ihan täysin yhteensopiva torson kanssa, kun pyöräytti rattaan siloseksi muutamaan minuttiin. En tosin tarkastanut vielä mutta näin epäilen käyneen. Mutta ah kuinka mukavasti ehjä keskitorseni toimikaan. Pitkään aikaan en sitä suloisuutta ole nähny että ei keuli ympäri täyskaasu kiihdytyksissä
Jotain ihme pätkimistä esiintyi muutenkin ajossa loppupuolella, mutta täytynee varmaan tarkistaa poistuuko akkujen vaihdolla vai pitääkö MMM vai kone vaihtaa toiseen... Ilmassa otti hyvin jenkaa ja satunnaisesti myös maassa, mutta välillä sitten taas pätkäsi. No onneksi on vielä jonkin aikaa ennen kisoja. Sais vain ittensä parempaan kuntoon(lue flunssa) ni voisi rauhassa korjata kiulun kuntoon.
Kori toimi myös mukavasti ja vähensi pöllyn määrää jonkinverran. Joten siltä osin homma ok. Ja maalit tuntui aika hyvin pysyvän kiinni.